Debreceni bútorlapszabászattal foglalkozó cég

értékesítői munkakörbe

munkatársat keres.

Feladatok:

  • laplemez termékek, bútoripari szerelvények és egyéb kiegészítő termékek értékesítése
  • árajánlatok készítése, megrendelések felvétele és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • beérkező telefonok, e-mailek kezelése
  • áruátvétel, árukiadás

Amit kínálunk:

  • betanulási és fejlődési lehetőség
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • komoly, megbízható háttér
  • hosszútávú munkalehetőség

Amit várunk:

  • középfokú iskolai végzettség, alapfokú számítógépes ismeret
  • értékesítői tapasztalat
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • jó kommunikációs képesség
  • kitartó, hosszútávú együttműködés,
  • megbízhatóság

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Bérezésről, jelentkezés esetén, a személyes találkozás alkalmával tudunk megegyezni. A fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.
Személyes jelentkezés előzetes telefonos egyeztetés után:
De-Span Kft. Debrecen, Alma u. 16.
Telefonálni munkanapokon 08-16h-ig, a 06-20-333-0342 –es számon lehetséges.