Chesterton Hungary Kft.
Külföldi tulajdonban lévő, műszaki kereskedelemmel foglalkozó gazdasági társaság

értékesítő munkakörbe

munkatársat keres.

    Olyan műszaki tapasztalattal rendelkező szivattyútechnikában jártas gépészmérnök (technikus) munkatársat keresünk, aki munkájával a társaság értékesítési csapatát erősíti a Kelet-magyarországi régióban.

Főbb feladatok:

  • partnerekkel való hosszú távú kapcsolat kiépítése, új ügyfelek megkeresése, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • az ügyfelek igényeinek alapos felmérése, potenciális értékesítési lehetőségek felismerése
  • szoros együttműködés az országos értékesítői csapattal

Szakmai elvárásaink:

  • 3 -5 év hasonló tevékenységi területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • legalább középszintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, előny a műszaki terminológia ismerete
  • számítógépes ismeretek (MS Office, Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvány

Személyi elvárásaink:

  • jó kommunikációs képesség,
  • csapatszellem,
  • ügyfél orientáltság,
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag teljesítményt figyelembe vevő bérezés
  • gépkocsi és telefon használat
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség egy jó csapatban
  • szakmai fejlődési lehetőség

Előny:

  • Kelet-magyarországi lakóhely
  • referencia

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Rugalmas munkavégzési hely - Békés megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben úgy gondolja, hogy megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét magyarul és angolul. Az e-mail tárgyában kérjük megjelölni „értékesítő”.