Orvosi műszerek forgalmazásához

Értékesítő kollégát

keresünk

    A BTL globális orvostechnológiai vezető a fizioterápia, kardiológia és orvosi esztétika területén. Magyarországi leányvállalatunk üzletágvezető értékesítő kollégát keres.

AZ ÚJ KOLLÉGA FELADATAI

  • Orvosi műszer termékcsalád értékesítése, bemutatása, betanítása az ország több pontján; üzleti kapcsolataink erősítése, piackutatás, ügyfélkutatás
  • Pályázat készítésében, közbeszerzési eljárásokban való részvétel
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció: adatbázis folyamatos frissítése, értékesítési eredmények követése, ellenőrzése, jelentése a vezetőség felé
  • Szakmai kongresszusokon, termékbemutatókon, tréningeken való részvétel

IDEÁLIS JELÖLTTEL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSAINK

  • Minimum 5 év értékesítői tapasztalat (orvosi műszer kereskedelem előny)
  • Kiváló értékesítői képességek és igazolt szakmai sikerek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Közbeszerzési pályázatokban való tapasztalat
  • Gépjármű vezetői engedély és hajlandóság utazásra (ügyféllátogatás az ország egész területén)
  • jó adminisztrációs készség, jó számítástechnikai ismeretek
  • Angol nyelvismeret

AMI ELŐNYT JELENT

  • Egészségügyi végzettség vagy ismeretek
  • Felsőfokú számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés és bónuszrendszer
  • Munkavégzéshez szükséges tárgyi eszközök biztosítása (cégautó, laptop, mobil)
  • Nemzetközi, multinacionális háttér és továbbképzés
  • Önálló munkavégzés
  • Irodai környezet és háttértámogatás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest XV. kerület

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával, a lenti „Jelentkezem”gomb megnyomásával