BPW-HUNGÁRIA KFT.
  • A német BPW Bergische Achsen KG szombathelyi leányvállalata, a több mint 1500 főt foglalkoztató BPW-Hungária Kft. nehézfutóművek, futóműrendszerek előállításával, illetve agrárgépipari termékek tervezésével, fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő vállalatot világszínvonalú technológia és termékek jellemzik. Ezt a minőséget és elismertséget nyújtja munkavállalói számára is: komoly, szakmai igényességet követelő feladatok, változatos munka, kiemelkedő juttatási csomag, motiváló elismerési rendszer, dolgozók iránti elkötelezettség és az egészségmegőrzésben vállalt szerepe teszi vonzóvá a munkavállalók körében. Várjuk leendő munkatársunk jelentkezését az alábbi munkakörbe:

  • ÉRTÉKESÍTŐ

    Feladatok:

    • Értékesítés, üzletfejlesztés, új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása nemzetközi piacokon
    • Új ügyfelek akvirációja, dedikált, meglévő ügyfelkör kezelése, továbbértékesítési lehetőségek azonosítása
    • Ügyfelek problémáinak megértése és azok rendszerbe szervezése
    • A piaci igények és ügyfélkör igényeinek folyamatos monitorozása
    • Árajánlatok készítése, szerződéskötések koordinálása, értékesítési folyamat nyomon követése
    • Értékesítési folyamatok adminisztrációja
    • A piaci információk és a versenytárs-elemzés alapján aktív részvétel a termék- és szolgáltatásfejlesztés irányának kialakításában és megvalósításában
    • Részvétel szakmai kiállításokon, networking eseményeken
    • Account menedzsment

    Elvárások:

    • Közgazdász diploma külkereskedelemi szakiránnyal
    • Járműipari értékesítésében szerzett minimum 3 éves tapasztalat
    • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Proaktív, kreatív, nyitott személyiség, dinamizmus, rugalmasság, kimagasló utazási hajlandóság
    • Jó kommunikációs és prezentációs képesség

    Előny:

    • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
    • Német nyelvtudás
    • Releváns ügyfélismeret
    • Értékesítési és/vagy vállalati folyamatmenedzsment tapasztalatok

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    Szombathely, 9700 Körmendi út 98.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.