ÉRTÉKESÍTŐ

    ÉRTÉKESÍTŐ

    pozícióba ambíciózus kollégákat keresünk megbízónk 15 éve jól működő, debreceni irodáiba.

    Ki szeretne törni a hétköznapokból? Valami újra, pörgősre vágyik?

Ha Önnek fontos, hogy

  • Olyan karriert építsen, amely kiemelkedő, biztos jövedelemhez juttatja
  • Folyamatos előrelépési lehetőséggel megbecsüljék a szakmájában
  • Elismerést kapjon mind vezetőitől, mind ügyfeleitől
  • Olyan hivatása legyen, amelyet szenvedéllyel csinál
  • Támogatással lehetősége legyen folyamatos fejlődésre
  • Megvalósíthassa ügyfelei, így a saját álmait is
  • Lendületes, fiatalos csapatban dolgozzon

AKKOR EZT ÖNNEK AJÁNLJUK!

    Ha határozott, sikerorientált személynek érzi magát, aki kitartó, szorgalmas munkájával elismerésre és magas jövedelemre vágyik, küldje el frissített fényképes önéletrajzát!

    Vegyen részt egy önismereti minitréningen!

    Az első találkozó alkalmával lehetősége nyílik megismerni az Önben rejlő lehetőségeket. Ismerje meg személyiségét, képességeit! Találjuk meg közösen, mi az, amiben a legjobb!

    Amennyiben sikeres a találkozó…

    Betekintést nyerhet egy értékesítő napjába, életébe. Megismerheti leendő kollégáit, vezetőit, és még egy 5 napos szakmai és személyiségfejlesztési tréningen is részt vehet!

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • Meetingeken, minitréningeken való részvétel, folyamatos szakmai fejlődés
  • Ingatlanok bemutatása, értékesítése, üzletzárások támogatása
  • Tanácsadás

Munkavégzés helye:

  • Debrecen és környéke

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Key Account Manager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu