ÉRTÉKESÍTŐ

    Ki a megbízónk, aki hirdet?

    Ügyfelünk egy Stabilan 21 éve működő, Magyarországon kizárólagos forgalmazó, magyar tulajdonban lévő vállalat. Dinamikusan fejlődő csapatába keresünk építőipar területén jártas szakembert az alábbi pozícióba:

    ÉRTÉKESÍTŐ

Amennyiben:

  • Több éves építőipar területén szerzett értékesítési tapasztalatod kihasználva szeretnél hosszú távon elhelyezkedni
  • Nem jelent számodra problémát egy adatbázis kiépítése
  • Szívesen utazol Pest megyében, akár országosan is
  • Angol nyelvű levelek megírása sem jelent problémát

    AKKOR JELENTKEZZ, MERT TE VAGY AZ, AKIT KERESÜNK!

Milyen feladataid lesznek?

  • A cég által forgalmazott termékek széleskörűen történő értékesítése kivitelezők számára
  • Adatbázis kiépítése
  • Marketing stratégia támogatása/kialakítása
  • A teljes termékpaletta értékesítése
  • Pontos és precíz adminisztráció vezetése

Mi vár rád?

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Családias hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pest megye

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu