Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Balaton-Nautik Kft.

Vodafone Magyarország hivatalos partnere

Az alábbi pozíciókba keres Maglód (Auchan), Csömör (Auchan), Vecsés, Market Central ÉS Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér 2/A üzleteibe kollegákat:

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

    • Az üzletben a Vodafone szolgáltatások és kapcsolódó termékek értékesítése lakossági ügyfelek számára, a tevékenységek adminisztrációjával
    • Ügyfelek igényeinek felmérése és keresztértékesítés
    • Meglévő ügyfelek számára ügyfélszolgálati tevékenység ellátása, szakmai tanácsadás
    • Elvárt kiváló ügyfélélmény biztosítása új és meglévő ügyfelek számára
    • Napi tevékenység során a Vodafone és cégen belüli folyamatok betartása
    • Reklamáció kezelés, szerviz tevékenységek elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Dinamikus, motiváló személyiség, aki pontosan és precízen végzi a munkáját
    • Szenvedélye az értékesítés és az ügyfelek
    • Szeret és tud csapatban dolgozni, gyorsan alkalmazkodik a változásokhoz
    • Elvárás az érettségi bizonyítvány, reptéri üzlet esetében feltétel a középfokú angol nyelvtudás
    • Előny a meglévő telekommunikációs és/vagy értékesítői tapasztalat
    • 2-3 éves csoportvezetői tapasztalat esetében előrelépési lehetőség

Amit kínálunk:

    • Alkalmazotti jogviszony - versenyképes jövedelem
    • Egyéni és csapatszintű ösztönzők
    • Betanítás-tanfolyam támogatás
    • Megbecsülés, hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ:

    Munkavégzés helyszíne:
    Vecsés, Market Central Tesco ÉS/VAGY Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér vagy Maglódi Auchan vagy Csömöri Auchan

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Maglód (Auchan), Csömör (Auchan), Vecsés (Tesco), Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

  • Fényképes szakmai önéletrajzokat

Egyéb juttatások: cafeteria,szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Balaton-Nautik Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítő
  • Rövid pozíció név: Értékesítő
  • Hirdető cég: Balaton-Nautik Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Maglód
  • Feladatok: Az üzletben a Vodafone szolgáltatások és kapcsolódó termékek értékesítése lakossági ügyfelek számára, a tevékenységek adminisztrációjával Ügyfelek igényeinek felmérése és keresztértékesítés Meglévő ügyfelek számára ügyfélszolgálati tevékenység ellátása, szakmai tanácsadás Elvárt kiváló ügyfélélmény biztosítása új és meglévő ügyfelek számára Napi tevékenység során a Vodafone és cégen belüli folyamatok betartása Reklamáció kezelés, szerviz tevékenységek elvégzése
  • Elvárások: Dinamikus, motiváló személyiség, aki pontosan és precízen végzi a munkáját Szenvedélye az értékesítés és az ügyfelek Szeret és tud csapatban dolgozni, gyorsan alkalmazkodik a változásokhoz Elvárás az érettségi bizonyítvány, reptéri üzlet esetében feltétel a középfokú angol nyelvtudás Előny a meglévő telekommunikációs és/vagy értékesítői tapasztalat 2-3 éves csoportvezetői tapasztalat esetében előrelépési lehetőség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19