AUTOFLEX-KNOTT Kft. (AUTÓFLEX-KNOTT KFT.)
  • Cégünk, az AUTÓFLEX-KNOTT Kft. gyártja minden 3. utánfutó alkatrészeit. 1982-ben alakult családi vállalkozás, ami ma már 400 főt foglalkoztat. Családias jellegét azóta is megőriztük a dinamikus fejlődés mellett. Termékeinket a világon mindenhol értékesítjük, de a legnagyobb piacunk a német piac, ahova most értékesítőt keresünk.

  • Értékesítő

    Főbb feladatok, munkák:

      Kereskedőként mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához

      • Vevői igények gyors és pontos kielégítésével,
      • Új vevők felkutatásával,
      • Műszaki tanácsadással,
      • Árajánlatok készítésével és kiadásával,
      • Szállítások figyelésével,
      • A cégünk többi részlegével való együttműködéssel.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Várunk Téged, ha

      • szeretsz utazni;
      • kiválóan beszélsz németül;
      • kreatív és rugalmas vagy;
      • jó műszaki érzéked van, tudsz műszaki rajzot olvasni;
      • önálló és felelősségteljes munkára vágysz;
      • ismered a következő programokat: MS Office, CAD, vállalatirányítási rendszer;
      • felsőfokú végzettséged van;
      • vevő centrikus vagy, jól kommunikálsz.

    Amit kínálunk:

      Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja

      • Versenyképes jövedelem,
      • Munka fiatalos csoportban,
      • Bónusz,
      • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok,
      • Szakmai fejlődés lehetősége,
      • Jó munkahelyi körülmények,
      • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    6000 Kecskemét, 11751 1.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

    A jelentkezem gombra kattintás után várjuk csatoltan magyar nyelvű önéletrajzodat.