Aura Hidromasszázs Stúdió Kft.
Munkatársat keresünk

Értékesítő

pozícióba.
Fiatalos, lelkes csapatunk képzett és motivált munkatársat keres veszprémi bemutatótermünkbe azonnali kezdéssel ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe. Több, mint 20 éve vagyunk a piacon, ezalatt a régió legismertebb wellness termékekkel foglalkozó kereskedőjévé váltunk, termékeink az ország több ezer háztartásában megtalálhatók. Kizárólag felső kategóriás, magas minőségű termékeket forgalmazunk, ezért olyan értékesítőt keresünk, aki otthonosan mozog ebben a kategóriában és több éves értékesítői és ügyfélkezelési tapasztalattal rendelkezik.

Főbb feladatok, munkák:

* Ügyfelek kiszolgálása, wellness termékek (masszázsmedence, szauna, gőzkabin) értékesítése
* Új és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
* Gyártóval, importőrrel való kapcsolattartás
* Ajánlatadás és utánkövetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

* Többéves értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat
* Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
* Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office programok)
* Jó szervező- és problémamegoldó készség
* Kiváló kommunikációs készség
* Ügyfélcentrikus szemléletmód
* Megbízható, önálló munkavégzési képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

* Angol üzleti nyelvtudás
* Hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

* Dinamikus, fiatalos csapat
* Hosszú távú, biztos munkahely stabil háttérrel és több mint 20 éves céges múlttal
* Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Török Ignác utca 4.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.