Áron Ház Kft.
  • Az Áron Ház dinamikusan növekvő, milliárdos forgalmú nyílászáró értékesítő cégként a nagyrészt lakossági vevők lelkiismeretes szakértő partnere 2010 óta. Jelenleg ötven fős csapatunkba bővülés miatt keresünk új kollégát

  • Munkatársat keresünk

    Értékesítő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Feladatkör:

      • Az üzletbe betérők fogadása, igényeik feltárása, és a számukra legjobb megoldások meghatározása
      • A műszaki problémák megértése, részletes elemzése, és az ügyfélre szabott árajánlatok kidolgozása
      • A megoldások és árajánlatok ismertetése, az ügyfelek kérdéseinek kezelése
      • Szerződéskötési folyamatok menedzselése
      • Beépítési projektek nyomon követése
      • A vásárlói CRM rendszer üzemeltetése
      • A telefonon, emailen, chaten érdeklődők gyors, korrekt tájékoztatása, hogy minél nagyobb arányban vásárlókká váljanak

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Az ideális jelölt tulajdonságai:

      • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
      • Műszaki érdeklődés
      • Dinamikus, megoldásfókuszú, csapatjátékos hozzáállás
      • Lelkiismeretes munkavégzés
      • Középfokú végzettség, építőipari képzés előnyt jelent
      • Nyílászáró értékesítési tapasztalat előny, de nem feltétel
      • MS Word, Excel, Outlook magabiztos használata

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Amit kínálunk:

      Cégünk hosszú távú munkát, családias hangulatot, önállóságot és fejlődési lehetőséget biztosít.

      • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil műszaki és pénzügyi hátterű cégnél
      • Versenyképes fix munkabér és teljesítmény utáni bónusz
      • Tanulási lehetőség az alapos betanítástól, a folyamatos szakmai képzésen és mentori támogatáson át, az innovatív műszaki technológiák megismeréséig
      • Előre lépesi lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1044 Budapest, Váci út 81.

    A jelentkezem gombra kattintva fényképes önéletrajz elküldése.