AQUA OPTIMA KFT.
  • Dinamikusan fejlődő, digitális piaci környezetben közel 20 éves szakmai múltra visszatekintő AQUA Webáruház az egyik piacvezető szereplő a műszaki termékek kiskereskedelme területén. A Gazdaság Kutató Intézet adatai alapján 2018-as évben Magyarország 9. legnagyobb webáruháza. A 100 %-ban magyar tulajdonú Webáruház az online jelenlét mellett jelenleg 5 üzlettel rendelkezik országszerte (Budapest, Székesfehérvár), valamint számos „Az ország boltja” minősítés büszke tulajdonosa, melynek hátterében a közel két évtizedes vásárlói fókuszú innovatív megoldások és a szakértő kollégák kiemelkedő munkája áll.

    Székesfehérvári munkavégzéssel

    Értékesítő munkatárs

    pozícióba keresünk új kollégát.

  • Értékesítő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Értékesítési célok elérése
      • Vásárlók udvarias és szakszerű kiszolgálása
      • Tartozékok, kiegészítők és egyéb szolgáltatások értékesítése
      • Pénztárkezelési teendők önálló, felelősségteljes elvégzése
      • Üzlet és raktári rend fenntartársa
      • Vevőreklamációk kezelése
      • Raktározási feladatok elvégzése
      • A cég által meghatározott kereskedelmi koncepció betartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum középfokú végzettség
      • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
      • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
      • Önálló, dinamikus munkavégzés, terhelhetőség
      • Ügyfélközpontú hozzáállás
      • Magas szintű számítástechnikai és műszaki termék ismeret (Az interjú során írásban teszteljük)
      • Számítástechnikai újdonságok ismerete, nyomonkövetése
      • Erkölcsi bizonyítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Kiskereskedelmi értékesítői tapasztalat

    Amit kínálunk:

      Fejlődési lehetőség

      Teljes munkaidős állás

      Versenyképes jövedelem

      Fiatal, családias légkör

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Kereskedő, Eladó
    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    8000 Székesfehérvár, Tolnai utca 1.

    A „Jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igénnyel megjelölve!