Értékesítő (angol nyelvtudással)

Könnyen felveszed a ritmust? Pontosan érted az ügyfeleid igényeit? Szeretnél értéket képviselni és kínálni?

Itt a helyed: bizonyítsd be, hogy te vagy a legjobb!

Legfontosabb feladataid ezek lesznek:

  • Szoros kapcsolatot tartasz a meglévő B2B ügyfelekkel, folyamatosan követed az igényeiket és ügyfélre szabott megoldásokat kínálsz
  • Csomagológépek és ipari mérlegek szakértőjévé válsz:  az értékesítői tevékenységedet műszaki precizitással végzed
  • A számodra preferált régiókban személyesen látogatod meg az ügyfeleidet
  • Egyedülálló tudással felvértezve új ügyfeleket szerzel változatos iparágakban: FMCG, petrolkémia, gyógyszeripar vagy műanyagipar

Miért éri meg Neked?

  • Tapasztalatodnak megfelelően kiemelt bérezéssel ismerik el a munkádat
  • Teljesítményedtől függően akár megduplázhatod az alapbéredet (és ez a teljesítmény reálisan elérhető)
  • Céges autó áll rendelkezésedre: Neked mindösszesen menned kell vele
  • Céges laptoppal és telefonnal teszik még könnyebbé a munkavégzésedet
  • Dolgozhatsz az irodában vagy otthonról, egy a lényeg: akard a sikert!
  • Aktívan használhatod az angol nyelvtudásodat

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Magabiztosan használod az angolt, mert az ügyfelek java részével angolul kell tárgyalnod
  • Előnyként kezeljük, ha már beleláttál a B2B értékesítésbe
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Tudáséhség, siker és haladás jellemzi a munkádat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Kérdésed van? Küldd el önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintással és a toborzási tanácsadónk szívesen beszél Veled a további lépésekről.