• Csatlakozz az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. értékesítő csapatához!A 2017/2018-ban Szerethető Munkahely díjas Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, mely a higiéniai termék értékesítő üzletága bővítése céljából új kollégát keres.A vállalat 100%-ban magyar tulajdonú, melyet családias, munkavállaló központú légkör, elérhető, segítőkész vezetés jellemez.A feladatok és elvárások mellett tagja lehetsz egy összetartó, szakértő csapatnak, akikkel együtt fejlesztheted az üzletágat, alakíthatod ki a közös céljaitokat és a termékek fejlesztésében is közreműködhetsz.Napi munkádnak célt ad, hogy szaktudásoddal segítséget nyújthatsz a magyar mezőgazdaság szereplőinek!
  • Értékesítői csapatunkat több fővel bővítjük, az ország különböző régióiból is várunk jelentkezéseket. Csatlakozz hozzánk!
  • Értékesítő (állattartó telepi eszközök, felszerelések)

      Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársakat keres piacbővítés céljából.

    Főbb feladatok, munkák:

      Feladatok:

      • állattartó telepi eszközök, felszerelések termékkör értékesítése az állattartó telepek számára,

      • vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, hatóanyag összehasonlítás elkészítése

      • telepbejárás, árajánlatok összeállítása, a termékek felhasználásának elméleti és gyakorlati ismertetése,

      • termékekkel kapcsolatos szaktanácsadás, konkurencia elemzés

      • meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás és új üzletfelek felkutatása,

      • piaci folyamatok követése, kapcsolattartás a beszállítókkal.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Elvárások:

      • számítógépes ismeretek: Word, Excel, PowerPoint, Internet felhasználói szintű ismerete, alkalmazása,

      • kiváló kommunikációs képesség,

      • önállóság,

      • utazási hajlandóság,

      • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • hasonló munkakörben szerzett kereskedelmi tapasztalat,

      • értékesítői szemlélet,

      • értékesítői taapasztalat,

      • agrár területen szerzett tapasztalat, végzettség.

    Amit kínálunk:

      • versenyképes jövedelem,

      • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,

      • dohányfüstmentes munkahely,

      • fiatalos, lendületes csapat,

      • céges autó használata.

      További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

      1. Sportrendezvények

      2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása

      3. Dolgozói bankszámla vezetés

      4. Modern konyhák

      5. Modern irodák

      6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra

      7. Dolgozói tájékoztatás

      8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek

      9. Nyaralási lehetőség

      10. Egészségmegőrzés

      11. Alapítványi segítség

      12. Céges családi nap

      13. Dolgozói ajánlási program

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Országosan bárhonnan végezhető

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek