Több mint 20 éve stabilan működő, ügyfeleink számára széleskörű internet megoldásokat nyújtó vállalatunk folyamatosan bővülő családias értékesítési csapatába keres talpraesett, energikus, kiváló kapcsolatteremtő képességekkel rendelkező

ÉRTÉKESÍTŐ

    kollégát,

    akinek kiemelt feladata lesz az új ügyfelek felkutatása, és szerződtetése.
    A sikeres értékesítőnk képes kialakítani egy erős, hosszútávú üzleti kapcsolatot ügyfeleivel, ami lehetővé teszi, hogy az ACE Telecom minél komplexebb szolgáltatást nyújtson számukra.

Miért jó az ACE Telecomnál dolgozni?

  • Mert küldetésünknek tartjuk, hogy naprakész, rugalmas és professzionális vállalati megoldásokat biztosítsunk minden ICT igényre, és ehhez kiváló csapatot építsünk
  • Mert professzionális technológiákat alkalmazunk
  • Mert munkatársaink versenyképes bérezést kapnak
  • Mert mi gondolunk a cégen belüli karrierépítésre is, így munkatársainknak képzési lehetőségeket is biztosítunk
  • Mert a hatékony munkavégzéshez minden szükséges eszközt biztosítunk, beleértve a céges gépjármű, mobiltelefon, és laptop használatát.

Az értékesítő munkakör ellátásához szükséges ismeretek, készségek:

  • legalább 3 éves értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • eredményorientált munkavégzés
  • ügyfélkezelési technikák ismerete
  • legalább középfokú végzettség
  • „B” típusú jogosítvány

Előnyök:

  • telekommunikációs és ICT termékek/szolgáltatások ismerete
  • idegen nyelv ismerete
  • aktív kapcsolati háló

Munkavégzés módja:

    teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Informatikai értékesítő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!