TTI Nemzetközi Dohánykereskedelmi Kft 1993-ban alakult a német Pöschl Tabak leányvállalataként. Nagy értékű dohánytermékek, úgymint cigaretta, cigarettadohányok, pipadohányok, szivarok, szivarkák, tubákdohányok és dohányzás-kiegészítő termékek importjával és forgalmazásával foglalkozunk.
Széles termékválasztékunk megtalálható a Nemzeti Dohányboltok kínálatában. Képviselői csapatunkat kívánjuk megerősíteni egy kreatív, ambiciózus, határozott, vezetői képességekkel rendelkező

Értékesítési vezető Úr/Hölgy

személyében, aki az ügyvezető közvetlen alárendeltjeként fogja tevékenységét végezni.

Az Ön fő feladatai

  • Értékesítési célok tervezése, végrehajtása és ellenőrzése, figyelembe véve a vállalat stratégiai előírásait
  • Célorientált vezetés, az értékesítési csapat motiválása
  • Értékesítési terület elemzése, figyelembe véve a piaci feltételeket
  • Kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel, illetve partnerekkel
  • Külföldi szállítókkal történő kapcsolattartás
  • Ügyvezető által kiadott egyéb utasítások végrehajtása

Az Ön profilja

  • Szakirányú iskolai végzettség vagy hasonló képzés
  • Több éves szakmai tapasztalat az FMCG területén
  • Több éves vezetői tapasztalat
  • Jó számítógépes ismeret
  • Jó angol nyelvtudás
  • Nagy utazási hajlandóság
  • Jó kapcsolati és kommunikációs készségek
  • Jó prezentációs és meggyőzési képességek
  • Problémamegoldó képesség
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • Lakhely Budapest vagy környéke

Ajánlatunk az Ön számára

  • Izgalmas, változatos kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszútávon biztos állás
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon és számítógép
  • Középkategóriás vállalati személygépkocsi priváthasználattal

Egyéb információ:

    Munkavégzés helye: Irodai munkavégzés Szigetszentmiklóson, képviselői csapattal kapcsolatos munkavégzés helye országosan, akár ott alvással is.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és úgy érzi, hogy az általunk elvárt feltételeknek megfelel, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét magyar és angol nyelven egyaránt, a bruttó jövedelemigény és a legkorábbi munkába állás időpontjának megjelölésével.