Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
25 éves nyomdapari múltú beszállító keres

Értékesítési Vezetőt

Szita és Flexo nyomtatási területre

Főbb feladatok, munkák

  • Piackutatás és feltérképezés
  • B2B kommunikáció
  • Budget tervezés és ár képzés
  • Értékesítési stratégia megtervezése – fogyóanyagok és gépek
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal

Követelmények

  • Fogyóanyagok és gépek terén szerzett értékesítési tapasztalat, preferáltan a szita és flexo nyomtatási területen
  • Releváns piaci ismertek
  • Magas szintű angol nyelvismeret (írásban és szóban)
  • Analitikus képességek (árkalkuláció, értékesítési előrejelzés, költségvetés)
  • Érékesítési és tárgyalási rutin
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt
  • Értékesítési attitűd
  • B kategóriás jogosítvány – aktív vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Céges autó használata bel- és külföldön
  • Mobiltelefon – notebook
  • A minőségi munkavégzéshez szükséges további eszközöket a Sericol biztosítja
  • Hozzáértő technológiai támogatás
  • Jól kialakított beszállítói kapcsolatok
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel
  • Egy jóhangulatú, többnyelvű társaság teljes értékű tagja lehet
  • Kulturált irodai környezet – „Bázis” gyanánt”

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát és bemutatkozó anyagát.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési vezető
  • Rövid pozíció név: Értékesítési vezető
  • Hirdető cég: SERICOL HUNGARY Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Piackutatás és feltérképezés B2B kommunikáció Budget tervezés és ár képzés Értékesítési stratégia megtervezése – fogyóanyagok és gépek Új ügyfelek felkutatása Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Elvárások: Fogyóanyagok és gépek terén szerzett értékesítési tapasztalat, preferáltan a szita és flexo nyomtatási területen Releváns piaci ismertek Magas szintű angol nyelvismeret (írásban és szóban) Analitikus képességek (árkalkuláció, értékesítési előrejelzés, költségvetés) Érékesítési és tárgyalási rutin Kiváló kommunikációs és prezentációs készség Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt Értékesítési attitűd B kategóriás jogosítvány – aktív vezetői gyakorlat
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: SERICOL HUNGARY Kft.>