Fontos számodra , hogy megbízható és stabil munkahelyen dolgozz?
A Perfect Nails évről évre dinamikusan bővülő hazai szépségipari vállalat országos lefedettségű területi képviselői csapatának irányítására

Értékesítési vezető-t

keres

Amivel foglalkozhatsz:

  • Bevezetett és közismert szépségipari termékek értékesítési céljainak megvalósítása
  • A rád bízott 7-8 fős értékesítési csapat vezetése, kontrollja, motiválása
  • Meglévő és új kiemelt ügyfelek rendszeres látogatása meglévő adatbázisból
  • Adminisztratív feladatok magas szintű ellátása

Amit kérünk:

  • 3-5 év vezetői gyakorlat értékesítés/kereskedelem területén
  • Direkt-, slepptúrás értékesítési tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • értékesítési adatok elemzésben, riportolásban jártasság
  • B. kat. jogosítvány, autóvezetési gyakorlat
  • min. középfokú végzettség

Rendelkezel ezekkel a készségekkel, kompetenciákkal, attitűdökkel?

  • Vezetői képesség
  • Értékesítési tapasztalat
  • Energikus, motiváló szemléletmód
  • Szervezés, koordináció
  • Nyitott, önálló, pozitív személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett stabil jövedelem
  • Flotta által kezelt, vadonatúj Peugeot 308-as klímás autó (magáncélra is)
  • Céges mobiltelefon (magáncélra is), laptop
  • Fiatal, sikerorientált csapat
  • szakmai tréningek
  • Folyamatosan növekedő árbevétel
  • Változatos munkaköri feladatok ( budapesti irodában ill. országszerte terepen )

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

XI. kerület, Budapest

Fényképpel és jövedelemigénnyel ellátott önéletrajzodat küldd a "Jelentkezem" gombra kattintva.