Új és használt gépjárművek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó márkakereskedéshez

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

munkatársat keresünk.

Az értékesítési vezető az új- és használtgépjármű kereskedelmi tevékenység és az értékesítési csapat irányításáért lesz felelős, az elvárt üzleti eredmények elérése és a magas színvonalú ügyfélkiszolgálás megvalósítása érdekében.

  • Az új- és a használtgépjármű értékesítéssel kapcsolatos stratégiák és eljárások kialakítása a felettes igazgatóval egyeztetve.
  • Az üzletág éves tevékenységének megtervezése, negyedéves akciótervek kidolgozása.
  • A kereskedelmi stratégiák kommunikációjának megtervezése a marketing részleggel együttműködve, és közreműködés a megvalósításban.
  • A kereskedelmi tevékenységre kitűzött eredménycélok elérése érdekében szükséges lépések végrehajtása.
  • Részvétel az éves tervezésben a gépjármű kereskedelmi üzletág vonatkozásában.
  • Az üzletágra vonatkozó KPI-ok kialakítása, illetve monitorozása, kiértékelése.
  • Forgalmi és készletelemzések elkészítése a cégvezetés részére.
  • A teljes értékesítési ciklus végrehajtásának ellenőrzése – az ajánlatadástól a gépjármű átadásáig.
  • A szalonrend ellenőrzése a szalonautók kifogástalan és naprakész prezentálása érdekében.
  • Az értékesítői csapat támogatása az értékesítésben mentorálás, problémakezelés révén.
  • Az értékesítésben dolgozó munkatársak szakmai felkészültségének és kompetenciáinak folyamatos fejlesztése.
  • Az értékesítő csapat teljesítményének értékelése és javadalmazási rendszerek működtetése.
  • Az ügyfélkapcsolati rendszer (CRM) folyamatos aktualizálása.
  • Az importőr cég képviselőivel, valamint a vállalat többi szervezeti egységével való hatékony együttműködés.
  • Versenytársak tevékenységének figyelemmel kísérése.
  • Üzletági jelentések, nyilvántartások kezelése, és intézkedési javaslatok prezentálása a felettese felé.

A BETÖLTENI KÍVÁNT MUNKAKÖRREL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • Legalább 5 év gépjármű értékesítésében szerzett tapasztalat
  • 3 év értékesítési csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Új és használtgépjármű értékesítési szakterület ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Célorientált vezetői szemlélet
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Együttműködő hozzáállás, jó szervező és problémamegoldó készség
  • Pozitív attitűd és magas szintű munkaetika
  • Magabiztos MS Office jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.