Értékesítési Vezető (HoReCa, FMCG területre)

Feladatok

tényleges értékesítéstámogató tevékenyég

vevőkapcsolatok építése

a területi vezetők munkájának támogatása,

árbevételi tervek realizálása

közvetetten 45 fő irányítása

Coaching

• Segíti az értékesítőket szakemberekként fejlődni

• Részt értékesítési folyamatokban, de csak adott esetben (betanulás, TOP partner).

• Coachingol,de nem megcsinálja a munkát más helyett

Stratégia

• elkészíti és kommunikálja az értékesítési csapat jövőképét

• Követi a kereskedelmi vezető által kijelölt stratégiát és hozzáteszi a saját tapasztalatát, megközelítését operatív, piaci részről

• A kompenzációt és a jutalékot hozzáilleszti a stratégiához,

• Az értékesítési folyamatot folyamatosan kezeli, felülvizsgálja és hangsúlyt helyez

arra, hogy a teljesítmény mérése & visszajelzése megtörténjen objektívan

Kommunikáció

• Hidat képez a külső értékesítési csapat és a felsővezetés között

• Elősegíti a 360 fokos visszajelzést az értékesítési csapat minden tagja között

• Tapasztalatot, praktikákat oszt meg az értékesítési csapaton belül

• Átadja az információt a tárosztályoknak és letisztázza velük a nem hatékony

folyamatokat, korszerűsítve azokat

Elvárások

felsőfokú releváns végzettség (gazdasági)

minimum 5 év sikeres vezetői tapasztalat, preferáltan HoReCa, FMCG területen

magasszintű számítógépes ismeretek

B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.