Megbízónk egy kb. 3,5 Milliárd forint éves forgalmat bonyolító, magyar tulajdonú, részben bio-élelmiszer portfoliót is forgalmazó étel-ital és háztartási vegyi áru nagykereskedő cég. Első saját áruházak nyitását valamit partnerhálózat bővítését is magában foglaló dinamikus fejlődésük támogatására keressük FMCG kereskedelemben jártas, szenvedélyes vezetői attitűddel bíró új kollégájukat az alábbi pozíciójukba:

Értékesítési vezető – Élelmiszer és vegyi áru nagykereskedelem

    A pozíció fő célkitűzése, hogy a vállalkozás 3 éven belül a Kelet-magyarországi régió egyik legmeghatározóbb food és non-food nagykereskedője legyen.

Főbb feladatok:

  • Kis- és nagykereskedelmi stratégia tervezése és megvalósítása
  • A nagykereskedelmi tevékenység innovatív módszerekkel való fejlesztése, partnerelkötelezettség mélyítése
  • Hűségprogramok optimalizálása
  • Évi 1-2 változó méretű áruház/telephely nyitása és működésük irányítása
  • Versenytárselemzések, előrejelzések és büdzsétervek elkészítése
  • Jelentés az Ügyvezető Igazgatónak

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú végzettséggel (marketing, kereskedelmi és/vagy gazdasági területen)
  • Minimum 5 év FMCG nagykereskedelemben szerzett vezetői tapasztalattal
  • Alapos FMCG Trade Marketing, Merchandizing ismeretekkel
  • Egyértelmű üzletfejlesztési sikerprojektekkel

Előny:

  • Élelmiszer beszerzési- és logisztikai területen szerzett tapasztalat

Személyiségbeli elvárások:

  • Szolgáltatói szemlélet, kereskedői véna
  • Önálló, gyakorlatias és proaktív vezetői személyiség
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség és szervezőkészség

Amit kínálunk:

    A kiválasztott jelölt számára megbízónk nagyfokú önállóságot, biztos céges hátteret, erős szervezeti alapokat, hosszú távú perspektívát valamint céges gépkocsit is magában foglaló kiemelkedő bérezést nyújt.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzletfejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XVI kerület

Ha a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük küldje el részletes szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.
Kérjük jelölje meg a tárgy mezőben a „Értékesítési vezető” jeligét.