Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Debreceni Vagyonkezelő Zrt.

Városgazdálkodással foglalkozó szervezet.

Értékesítési vezető

Főbb feladatok, munkák:

    • Támogatja a cégcsoport értékesítési stratégiáját
    • A meghatározott gazdasági célkitűzések figyelembevételével hatékonyan működik
    • Tudásával fejleszti és támogatja az értékesítési stratégiát és az abban résztvevő munkatársakat
    • Az értékesítési területéhez tartozó vezetői csapatot megszervezi és irányítja
    • Kiemelt kapcsolatot tart a jelentős partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Minimum 3 éves értékesítési és/vagy kereskedelmi területen szerzett vezetői tapasztalat
    • Működő vezetői kompetenciák
    • Hatékony asszertív kommunikáció a tárgyalások során
    • Kiváló kapcsolatépítési technikák és kapcsolatkezelési gyakorlat
    • Cél- és eredményorientált üzleti szemlélet
    • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Speciális irányú szakvégzettség
    • Értékesítés területén szerzett felsővezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Változatos munkakör
    • Stabil munkahelyi háttér
    • Szakmai fejlődés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank, Biztosítás, Tőzsde vezető
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Kereskedelmi, Marketing igazgató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen, Piac u. 77.

  • Részletes önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Végzettséget igazoló okmányok

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Debreceni Vagyonkezelő Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési vezető
  • Rövid pozíció név: Értékesítési vezető
  • Hirdető cég: Debreceni Vagyonkezelő Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Támogatja a cégcsoport értékesítési stratégiáját A meghatározott gazdasági célkitűzések figyelembevételével hatékonyan működik Tudásával fejleszti és támogatja az értékesítési stratégiát és az abban résztvevő munkatársakat Az értékesítési területéhez tartozó vezetői csapatot megszervezi és irányítja Kiemelt kapcsolatot tart a jelentős partnerekkel
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Minimum 3 éves értékesítési és/vagy kereskedelmi területen szerzett vezetői tapasztalat Működő vezetői kompetenciák Hatékony asszertív kommunikáció a tárgyalások során Kiváló kapcsolatépítési technikák és kapcsolatkezelési gyakorlat Cél- és eredményorientált üzleti szemlélet Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12