Adecco Kft.

Értékesítési vezető (B2B, szolgáltatás)

Az Adecco a világ egyik vezető személyzeti szolgáltatója Megbízója számára keres új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítési stratégia kialakítása és az értékesítés magas színvonalú biztosítása kizárólag B2B szolgáltatás területen
  • Szolgáltatás és szolgáltatási csomagok értékesítése a vállalati szektor számára
  • Tendereken való részvétel, a tender menedzselése és a vállalat képviselete
  • A Menedzsmenttel való szoros együttműködés és kooperáció
  • Az értékesítési csapat koordinálása (15-20fő), munkájuk koordinálása, összefogása és motiválása
  • Értékesítési KPI-ok teljesítése, felelősség a jutalékrendszerrel kapcsolatban
  • Meglévő ügyfélkör és partnerkapcsolatok ápolása, új ügyfelek szerzése
  • Operatív működés támogatása
  • Releváns szerződések és egyéb dokumentumok ismerete
  • Együttműködés a társosztályokkal és a külső partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 10 éves vállalati  - szolgáltatás - értékesítésében szerzett tapasztalat(alapfeltétel!!)
  • 5 év people menedzsement, illetve vezetői tapasztalat
  • 10 év direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Eredmény orientált gondolkodásmód
  • Önálló, talpraesett, proaktív személyiség
  • Magas szintű együttműködési és tárgyalási készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag, juttatások
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Jól megközelíthető iroda és kellemes irodai légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Fiastyúk utca 4-8.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el önéletrajzát.