ASM SECURITY Biztonságtechnikai Kft.

értékesítésének fejlesztésére és értékesítési csapatának vezetésére

Értékesítési vezető

kollégát keres export és belföld területre.

Az ASM Security Kft. Magyar tulajdonban lévő cég, amely biztonsági világítás gyártására, valamint tűzjelző rendszerek forgalmazására szakosodott.

Feladatok:

  • Üzleti terv, értékesítési célok és feladatok meghatározása, végrehajtása, koordinálása.
  • Értékesítési csapat irányítása, fejlesztése és motiválása.
  • Kapcsolattartás a kiemelt fontosságú üzleti partnerekkel.
  • Új belföldi és export vevők felkutatása, együttműködések kialakítása.
  • Piacelemzés, a versenytársak aktivitásának folyamatos figyelése.
  • Kereskedelmi folyamatok irányítása és fejlesztése.
  • Jelentések, elemzések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Legalább 3 éves, releváns vezetői tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, ERP).
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Az ideális jelölt tulajdonságai:

  • Precizitás és pontosság
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos, határozott fellépés
  • Erős elemző készség és problémamegoldó képesség,
  • Jó szervezőkészség és döntéshozó képesség

  • Szolnoki központtal változó (belföldi és export desztinációkra)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges autó, laptop, telefon).
  • Folyamatos szakmai képzés, fejlődési lehetőség, hosszú távú egzisztencia
  • Jó munkahelyi légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szolnok

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.