FERROPATENT Zrt.

Értékesítési ügyintéző

Dinamikusan fejlődő, vas-és acélipari termékek forgalmazásával és minőségi feldolgozásával foglalkozó, jelentős piaci pozíciót betöltő és széles körű nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező társaságunk,

a FERROPATENT Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt.

csapatának erősítésére és fejlesztésére, szekszárdi telephelyére új kihívások iránt érdeklődő, lendületes, kezdeményező készséggel rendelkező munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Elnök - vezérigazgató napi munkájának adminisztratív támogatása (tárgyalási emlékeztetők, jegyzőkönyvek elkészítése, értekezletek, utazások szervezése)
  • Üzleti partnerek és vendégek fogadása, ellátása
  • Telefonhívások kezelése, belső kommunikáció támogatása
  • Rendezvények koordinálása, részvétel a szervező munkában és a lebonyolításban
  • Olasz/német/angol nyelvű kommunikáció és levelezés az üzleti partnerekkel
  • Acélipari alapanyag beszerzésével kapcsolatos kommunikáció - olasz/német/angol nyelven-

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol nyelvismeret szóban és írásban
  • 10 év releváns munkatapasztalat
  • MS Office magas szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint)
  • Önálló és rugalmas munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet, döntésképesség
  • Precizitás és szervező képesség, prioritások kezelése
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, stresszhelyzetek kezelése
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Dinamikus, energikus munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Olasz/német nyelvismeret szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, munkába járási támogatás
  • Stabil háttér
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes, együttműködő csapat
  • Színvonalas irodai munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7100 Szekszárd, Bátaszéki út 70.

fényképes önéletrajz megküldésével a pozíció megjelölésével vagy az önéletrajz személyesen is leadható Társaságunk székhelyén, a 7100 Szekszárd, Bátaszéki út 70. szám alatt.