26 éves sikeres múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő, acélkereskedelmi és fémmegmunkálási iparágában erős piaci szerepet betöltő társaságunk,

a FERROPATENT Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt.

értékesítési csapatának erősítésére és fejlesztésére, szekszárdi telephelyére új kihívások iránt érdeklődő, lendületes, kezdeményező készséggel rendelkező munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel

ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYFÉLMENEDZSER

pozícióba

OLYAN SZAKEMBEREK SZEMÉLYÉBEN AKIK:

  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képességű, önálló munkavégzésre, gyors döntések meghozatalára képes,
  • fontosnak érzi a meglévő és az új partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartást és kiemelt figyelmet fordít cégünk új termékeinek és szolgáltatásainak hazai és nemzetközi népszerűsítésére,
  • jellemzője a nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség, valamint a határozott, agilis fellépés.

FELADATOK:

  • Partnerekkel, ügyfelekkel, vevőkkel történő napi szintű kapcsolattartás, aktív ügyfélszám növelése
  • Üzleti kommunikáció tulajdonosokkal, felsővezetőkkel; ügyfélmenedzsment feladatok;
  • A piaci trendek és a konkurencia naprakész ismerete, értékesítési terület folyamatainak naprakész adminisztrációja vállalati ügyfélkezelési rendszerekben,
  • Ajánlatok kiadása, nyomon követése, rendelések bonyolítása,
  • Szoros együttműködés a Társaság külső értékesítési csapatával az ügyfelek igényeinek minél gyorsabb és minőségileg magas színvonalú kiszolgálása érdekében.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns kereskedelmi tapasztalat
  • Határozott fellépés, önálló, agilis személyiség
  • Kiváló tárgyalóképesség
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol és/vagy olasz nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete.

ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év acélipari kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőséggel
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint
  • Olasz - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna társaságunk lendületes, segítőkész csapatához, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát „Értékesítési ügyfélmenedzser” megnevezéssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.