ÉRTÉKESÍTÉSI TRÉNER CSOPORTVEZETŐ

    Pénzügyi szektorban működő, megbízható és stabil háttérrel rendelkező ügyfelünk részére keresünk új munkatársat Értékesítési Tréner Csoportvezetői pozícióba.
    Az új kolléga feladata lesz egy 8-10 fős értékesítési tréner csapat vezetése, illetve munkájuk összefogása, valamint a képzési tervek összeállítása és megvalósítása.

Feladatok:

  • Az Értékesítés támogatás terület összefogása
  • Értékesítési trénerek munkájának összefogása, operatív menedzsmentje
  • Értékesítési trénerek munkájának monitorozása, hatékonyságuk és sikerességük növelése érdekében folyamatos segítségnyújtás részükre
  • Oktatásszervezés illetve a kapcsolódó adminisztratív feladatok koordinálása
  • A saját hálózat oktatási rendszerének felépítése és megvalósítása
  • A különböző értékesítési csatornák éves képzési tervének összeállítása és kivitelezése
  • Contact Center képzési igényeinek feltérképezése, és kielégítése
  • Különböző, képzésfejlesztési projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Korábbi, releváns tapasztalat hasonló területen (tréneri, képzésfejlesztési terület)
  • Minimum 2-3 év tapasztalat csapatvezetésben
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és szervező képesség

A pozíció elnyeréséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő pénzügyi/gazdasági felsőfokú tanulmányok
  • középfokú angol nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a munkaadó kínál:

  • határozatlan idejű, alkalmazotti munkaviszony
  • rugalmas munkaidő-beosztás (4, 6 vagy 8 órás munka)
  • fix alapbér + jutalék
  • béren kívüli juttatások
  • cégen belüli változatos fejlődési, illetve előrelépési lehetőség
  • teljes körű szakmai támogatás, folyamatos képzések biztosítása
  • hosszútávú, stabil munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, várjuk jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva, MAGYAR nyelvű, WORD formátumú önéletrajzával.