A Sberbank nem csupán egy munkahely, hanem egyéni történetek összessége, amelynek minden dolgozó a részese. Hisszük, hogy attól tud egy munkahelyi közösség jól működni, hogy a közös sikerek mögött valós személyek állnak, egyedi ötletekkel és motivációkkal. Csatlakozz hozzánk, hogy megtapasztald, milyen a Sberbank közösségének tagja lenni!

Értékesítési tanácsadó /Nyíregyháza/

Főbb feladatok

  • A Bank célcsoportjába illő új ügyfelek akvirálása
  • Lakossági számlavezetéssel kapcsolatos fióki feladatok ellátása
  • Személyi kölcsönök proaktív értékesítése
  • Lakossági hitelezéssel kapcsolatos ügyintézés
  • Értékpapír és biztosítási termékek értékesítése
  • A meglevő ügyfélkörben történő keresztértékesítés
  • Ügyfelek bankszolgáltatási igényeinek felmérése, ajánlatok kidolgozása
  • Bankári tanácsadás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Értékesítési attitűd, kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Gyors tanulás, nagyfokú teherbírás
  • Stressztűrő képesség, rugalmasság
  • Stratégiai szemlélet
  • Csapatmunka
  • MS Office rendszerek felhasználói szintű ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Valutapénztárosi vizsga és gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.