MKB Bank Nyrt.

Az MKB Pénzügyi csoport tagjaként az MKB Consulting Zrt. az európai uniós és hazai fejlesztési támogatások eredményes felhasználásához kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások teljes palettáját kínálja kis-, közép- és nagyvállalati, valamint államigazgatási ügyfelei részére. A 70 éves MKB Bank mintegy negyvenezer vállalati ügyfelével stabil, megbízható hátteret biztosít tevékenységünkhöz. Célunk, hogy ügyfeleink részére a teljes projektciklus folyamán a projektötletek kidolgozásától a pályázatok összeállításán át az átfogó projektmenedzsmentig magas minőségű tanácsadói szolgáltatásokat és komplex megoldásokat nyújtsunk, így járulva hozzá a szakszerű, hatékony és szabályos forrásfelhasználáshoz.

Értékesítési tanácsadó (kiemelt ügyfelek)

Feladatok:

  • Az ország teljes területén értékesítési és ügyfélkapcsolati feladatok ellátása.
  • 1 Mrd Ft éves árbevétel feletti forgalommal rendelkező közép- és nagyvállalati ügyfelek akvizíciója.
  • Értékesítési tárgyalások szervezése, lebonyolítása és adminisztrálása.
  • Keretszerződések és egyedi tanácsadási szerződések megkötése.
  • Az MKB Bank fiókjainak vezetőivel és munkatársaival való kapcsolattartás, közös ügyféltárgyalások szervezése és az azokon való részvétel.
  • Folyamatos ügyfélkapcsolati munka a tanácsadó portfóliójába tartozó ügyfelek esetében.

Elvárások:

  • Vállalati értékesítési területen legalább 3 éves gyakorlattal rendelkezik
  • Az ország területén jelentős ügyfélkörrel rendelkezik a feldolgozóipari és egyéb termelő közép- és nagyvállalatok körében
  • Felsőfokú, lehetőleg gazdasági és/vagy műszaki végzettséggel rendelkezik
  • B kategóriájú jogosítvánnyal rendelkezik
  • Proaktív és eredményorientált
  • Önálló, eredményes munkavégzésre képes
  • Kiváló tárgyalási és ügyfélkapcsolati készséggel rendelkezik

Előny:

  • Az európai uniós támogatások pályázati rendszerének ismerete
  • Kereskedelmi banki termékek és folyamatok ismerete
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Vállalati pénzügyek alaposabb ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, részben teljesítmény alapú javadalmazás
  • Stabil tulajdonosi háttér és egyértelmű jövőkép
  • Aktív értékesítési háttértámogatási csapat
  • Home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.