Az UNION egy olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk. Egyszóval: olyan hely, ahol jó dolgozni. Az UNION Biztosító a bécsi székhelyű, tőzsdén jegyzett Vienna Insurance Group cégcsoport tagja, amely 25 országban 50 társasággal van jelen.

Értékesítési támogató - Bankbiztosítás

Főbb feladatok, munkák:

  • az Erste Bank mint stratégiai partner, banki tanácsadóinak támogatása,
  • a fiókhálózati munkatársaktól beérkező hívások és mailek kezelése és kérdéseik megválaszolása,
  • sztenderd és ad-hoc riportok és staisztikák összeállítása,
  • problémás, panasz ügyekben segítségnyújtás a tanácsadók számára,
  • az ügyfelek és a Biztosító közötti szerződésekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása a tanácsadókon keresztül,
  • a biztosító által a banki tanácsadók számára tartott képzések nyilvántartása, dokumentálása
  • folyamatos kapcsolat a gördülékeny ügyfélkiszolgálás érdekében a Biztosító társosztályaival (adminisztráció, kárrendezés, kontrolling, pénzügy)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettséged van,
  • néhány év támogatási tapasztalatot szereztél már értékesítési területen,
  • munkádat az önállóság és az ügyfélközpontúság mellett a proaktivitás és pontosság jellemzi,
  • empatikus, türelmes, jó kapcsolatépítő és támogató vagy,
  • érted és átlátod a komplex folyamatokat és összefüggéseket

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ha biztosítási és/vagy pénzügyi szektorban szerzeztél már tapasztalatot

Amit kínálunk:

  • összetett szakmai feladatok várnak,
  • jól megközelíthető, központi helyen dolgozhatsz,
  • rugalmas a munkaidő,
  • kíváncsiak vagyunk arra, hogy mit hozol magaddal, de szeretnénk neked újat is adni,
  • fontos számunkra az egészséged, ezért magán egészségügyi szolgáltatást biztosítunk,
  • folyamatos szakmai továbbképzéseken vehetsz részt,
  • közösségi programok, klassz önkéntes munkák várnak,
  • megbízható, stabil, nemzetközi hátterű a vállalati környezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Üzletfejlesztő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Biztosítás értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szívesen lennél tagja csapatunknak, várjuk jelentkezésedet a bérigényed megjelölésével!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.