A Reca Kft. a Reca cégcsoport tagja, amely Európa 24 országában és Kínában összesen 41 tagvállalattal támogatja üzleti partnereit; rendkívül széles termékkínálattal és kompetens szolgáltatásaival a nagy- és kisipari felhasználók minden igényét kielégítve.

Cégünk 1994 óta működik Magyarországon, az elmúlt 25 évben a prémium minőségű szerelés- és rögzítéstechnikai termékek, anyaggazdálkodási rendszerek és szolgáltatások meghatározó forgalmazójává vált. Kiválóan képzett értékesítési szaktanácsadóink országszerte állnak partnereink rendelkezésre.

www.reca.hu

Értékesítői csapatunk bővítéséhez keresünk

Értékesítési szaktanácsadó

munkatársakat az alábbi értékesítési területekre

FehérDobozPoziUtan

  • Veszprém megye
  • Győr-Moson-Sopron megye
  • Vas megye

Feladatok:

  • Szerelés- és rögzítéstechnikai termékek értékesítése ipari végfelhasználók részére a megjelölt értékesítési területeken
  • Új vevők felkutatása
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • A vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Ajánlatunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Teljesítményarányos, versenyképes fizetés (alapfizetés + jutalék, prémium)
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Cégautó, mobil telefon, tablet
  • Folyamatos, átfogó szakmai képzések, szakmai fejlődési lehetőséggel

Ideális pályázónk:

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalatot
  • Örömét leli az értékesítésben, lehetőleg szerzett már tapasztalatot ezen a téren
  • Szereti és használja a szerszámokat, kötőelemeket
  • Érdeklődik az anyaggazdálkodási rendszerek, szolgáltatások iránt
  • Határozott magabiztos fellépésű, kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • Megbízható, felelősségteljes
  • Kitartó, nagy munkabírással rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Egyéb információ:

  • Elsősorban a megadott értékesítési területen lakók jelentkezését várjuk!

Munkakezdés tervezett időpontja:

2019. december eleje

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre magyar nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét, amelyet a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tehet meg.