A Reca Kft. a Reca cégcsoport tagja, amely Európa 24 országában és Kínában összesen 41 tagvállalattal támogatja üzleti partnereit; rendkívül széles termékkínálattal és kompetens szolgáltatásaival a nagy- és kisipari felhasználók minden igényét kielégítve.

Cégünk 1994 óta működik Magyarországon, az elmúlt 25 évben a prémium minőségű szerelés- és rögzítéstechnikai termékek, anyaggazdálkodási rendszerek és szolgáltatások meghatározó forgalmazójává vált. Kiválóan képzett értékesítési szaktanácsadóink országszerte állnak partnereink rendelkezésre.

www.reca.hu

Értékesítői csapatunk bővítéséhez keresünk

Értékesítési szaktanácsadó

munkatársakat az alábbi értékesítési területekre

FehérDobozPoziUtan

Fejér megye: Dunaújváros és vonzáskörzete
Budapest XI., XXI., XXII. kerületei, Szigetszentmiklós – Érd – Törökbálint – Tárnok- Százhalombatta vonzáskörzete

Feladatok:

  • Szerelés- és rögzítéstechnikai termékek értékesítése ipari végfelhasználók részére a megjelölt értékesítési területeken
  • Új vevők felkutatása
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • A vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Ajánlatunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Teljesítményarányos, versenyképes fizetés (alapfizetés + jutalék, prémium)
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Cégautó, mobil telefon, tablet
  • Folyamatos, átfogó szakmai képzések, szakmai fejlődési lehetőséggel

Ideális pályázónk:

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalatot
  • Örömét leli az értékesítésben, lehetőleg szerzett már tapasztalatot ezen a téren
  • Szereti és használja a szerszámokat, kötőelemeket
  • Érdeklődik az anyaggazdálkodási rendszerek, szolgáltatások iránt
  • Határozott magabiztos fellépésű, kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • Megbízható, felelősségteljes
  • Kitartó, nagy munkabírással rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Egyéb információ:

Elsősorban a megadott értékesítési területen lakók jelentkezését várjuk!

Munkakezdés tervezett időpontja:

2019. december eleje

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre magyar nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét, amelyet a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tehet meg.