Értékesítői csapatunk bővítéséhez keresünk

ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ

munkatársakat az alábbi értékesítési területekre
Veszprém és vonzáskörzete
Tatabánya – Tata – Komárom - Kisbér vonzáskörzete
Kaposvár – Szigetvár - Dombóvár vonzáskörzete
Miskolc és vonzáskörzete
Budapest XI., XXI., XXII. kerületei, Szigetszentmiklós – Érd –
Törökbálint – Tárnok vonzáskörzete

A Reca Kft. egy professzionális szerelés- és rögzítéstechnikai cikkeket forgalmazó, stabil hátterű nemzetközi konszern leányvállalata, amely már több, mint 24 éve folyamatosan jelen van a magyar piacon.

A reca márkanév hazai és nemzetközi szinten is egyet jelent a legmagasabb termékminőséggel és szolgáltatásokkal.

Feladatok:

  • Szerelés- és rögzítéstechnikai termékek értékesítése ipari végfelhasználók részére a megjelölt értékesítési területeken
  • Új vevők felkutatása
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • A vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalatot
  • Eladással szeretne foglalkozni és/vagy már tapasztalt műszaki termékek értékesítésében
  • Határozott magabiztos fellépésű, kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • Megbízható, felelősségteljes
  • Kitartó, nagy munkabírással rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Ajánlatunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés (alapfizetés + jutalék), béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Cégautó, mobil telefon, tablet
  • Folyamatos, átfogó szakmai képzések, szakmai fejlődési lehetőséggel

Egyéb információ az állásról:

  • Elsősorban a megadott értékesítési területen lakók jelentkezését várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre magyar nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét, amelyet a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tehet meg.