KONTAKTBAUSZIG Korlátolt Felelősségű Társaság (KONTAKTBAUSZIG Kft.)
  • Piacvezető, kivitelező cégünk fújható szigeteléssel foglalkozik az egész ország területén.

  • Munkatársat keresünk

    Értékesítési szaktanácsadó

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Értékesítési tervek teljesítése, forgalom, illetve piaci részesedés növelése;
      • Meglévő üzleti partnerekkel való kapcsolattartás;
      • Új partnerek felkutatása, kapcsolatok kiépítése;
      • Részvétel marketing aktivitások hatékony lebonyolításában;
      • Versenytársfigyelés, piaci információ gyűjtése;
      • A szolgáltatások megismertetése;
      • Az esetleges rendezvényeken a cég képviselete;
      • Felmérések egyeztetése, megrendelések felvétele, reklamáció kezelés;
      • Szoros, napi együttműködés a kivitelezéssel.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Pozitív, fejlődni akaró, optimista szemléletű csaptunk keresi új csapattagját.

      • Ha el tudod fogadni, hogy egy fogaskerék vagy a rendszerben;
      • Proaktív szemlélettel rendelkezel;
      • Folyamatos és napi szintű kommunikáció a kivitelezéssel;
      • Jó a kommunikációs képességed;
      • Képes vagy önálló munkavégzésre, üzleti szemlélettel, mintha a tiéd lenne a cég;
      • Precíz és pontos vagy figyelsz a határidőkre;
      • B kategóriás jogosítványod van;
      • Pest/Fejér megyében vagy Budapesten van a lakóhelyed;
      • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel.

      Ne válassz minket

      • Ha csak a munkaköri leírásod alapján tudsz dolgozni;
      • Ha már nincs motivációd, nem akarsz többet elérni az életben;
      • Ha nem vagy képes csapatban gondolkodni és dolgozni;
      • Ha már nem akarsz fejlődni.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Építőipari tapasztalat és pozitív, optimista, megoldásra törekvő életszemlélet

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes bérezés (alap és jutalék);
      • Összetett, változatos munkakör;
      • Hosszú távú munkalehetőség;
      • Családias, motiváló, stabil, nyugodt munkahelyi légkör;
      • Továbbfejlődés lehetősége;
      • Jó szakemberekből álló csapat;
      • Korrekt elszámolás és együttműködés

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon

    Motivációs levél és önéletrajz