Értékesítési szaktanácsadó (Győr-Moson-Sopron megye, Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Veszprém megye)

Állás részletei

  • Cég neve

    Reca Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Értékesítési szaktanácsadó

lokacio

Győr-Moson-Sopron megye

Heves megye: Eger – Füzesabony - Mezőkövesd térsége

Komárom-Esztergom megye

Veszprém megye

A Reca Kft. a Reca cégcsoport tagja, amely Európa 19 országában összesen 27 tagvállalattal támogatja üzleti partnereit; rendkívül széles termékkínálattal és kompetens szolgáltatásaival a nagy- és kisipari felhasználók minden igényét kielégítve.

Cégünk 1994 óta működik Magyarországon, az elmúlt 30 évben a prémium minőségű szerelés- és rögzítéstechnikai termékek, anyaggazdálkodási rendszerek és szolgáltatások meghatározó forgalmazójává vált.

Ha érdekel a szerszámok és kötőelemek világa, már tapasztalt értékesítő vagy, esetleg szívesen beletanulnál ebbe a szakmába, csatlakozz Handwerk divíziónk kiválóan képzett értékesítési szaktanácsadói csapatához!

Munkatársainknak alapos képzést biztosítunk, hiszen rendkívül széles termék- és szolgáltatáskínálatunkból kell kiválasztani azokat, amelyek legjobban megfelelnek a különféle iparágakban működő sokféle partnerünk személyre szabott igényeinek. Változatos és izgalmas világot kínálunk, ha érzed magadban az erőt és elhivatottságot, mi minden más támogatást megadunk.

feladatok:

  • szerelés- és rögzítéstechnikai termékek közvetlen értékesítése ipari végfelhasználók részére a megjelölt értékesítési területeken
  • új vevők felkutatása
  • árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • a vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

elvárásaink:

  • középfokú műszaki végzettség, vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalat
  • szerszámok, kötőelemek ismerete, szeretete
  • közvetlen, személyes értékesítésben szerzett tapasztalat, vagy érdeklődés, elhivatottság az értékesítés iránt
  • ideális jelöltünk szívesen épít ki új kapcsolatokat, nem fél új ügyfelekhez bemenni
  • megbízható, felelősségteljes
  • kitartó, képes az önálló munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány

ajánlatunk:

  • 30 éves magyarországi működés, stabil, nemzetközi háttér
  • alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes juttatási csomag (alapfizetés + teljesítményarányos komponensek), béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • cégautó
  • mobiltelefon és tablet
  • folyamatos, átfogó szakmai képzések
  • lehetőség az üzletkötői szakma elsajátítására, az ismeretek és készségek további fejlesztésére

Egyéb információ

  • Elsősorban a megadott értékesítési területen lakók jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye (1 fő)
  • Heves megye (1 fő)
  • Komárom-Esztergom megye (1 fő)
  • Veszprém megye (1 fő)

Munkakezdés tervezett időpontja: 2024. április

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre magyar nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét, amelyet a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tehet meg.