A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplőjének
Értékesítés folyamatok és controlling csoportja

Értékesítési riporting szakértő

munkatársat keres.

Feladataid lesznek

    • SQL lekérdezésekkel Adattárházból kinyerhető rendszeres és ad hoc üzleti riportok előkészítése, előállítása, fejlesztése;
    • az értékesítési üzleti igények lefordítása értékesítési riportrendszer megoldási lehetőségekre, értékesítési riportrendszerek továbbfejlesztése és automatizálása;
    • előrejelzések és gazdasági számítások, döntéstámogatási jelentések készítése vezetők részére;
    • értékesítési érdekeltségi/ösztönző elemek modellezése;
    • értékesítési KPI-ok követése, riportolása, elemzése.

    Fejlődési lehetőségek:
    • Cognos BI riportok fejlesztési módszertanának elsajátítása, részvétel a fejlesztésekben;
    • üzleti elemzőként részvétel az értékesítési hálózatokat érintő üzleti információs (BI) riportrendszerek fejlesztési projektjeiben.

Kit keresünk?

    Egy analitikus gondolkodásmóddal és elemző készséggel rendelkező szakértő kollégára van szükségünk, aki:
    • több éves SQL gyakorlati tapasztalattal és riportfejlesztési ismeretekkel;
    • felsőfokú (BSc.) informatikai és/vagy közgazdasági végzettséggel;
    • Microsoft Office magas szintű ismeretével;
    • üzleti folyamatok és fogalmak absztrakt módon történő értelmezésének képességével rendelkezik.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • controlling / adatszolgáltatás területen szerzett gyakorlat;
  • adatminőség menedzsmentben, IT fejlesztési és üzemeltetési területen szerzett gyakorlat;
  • érdeklődés az üzleti intelligencia terület iránt;
  • legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • biztosítási és banki területen szerzett tapasztalat.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen.
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Home office támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest