NEVADA SECURITY Kft.

Stabil, megbízható cégünk több mint 10 éve foglalkozik vagyonvédelemmel.

Átlátható, kiszámítható és magas szintű szolgáltatást nyújtunk megfizethető áron a vagyonvédelem, személyvédelem, rendezvénybiztosítás, oktatás területén.

Csatlakozzon hozzánk

Értékesítési projektvezető

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • szolgáltatásaink értékesítése, megrendelésszám növelése
    • új partnerek felkutatása
    • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, személyes megkeresésük
    • cégünk rendezvényeken való képviselete

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
    • Jó megjelenés
    • Kiváló kommunikációs készség és tárgyalóképesség
    • Önálló, motivált, személyiség
    • Nyitottság tanulásra, személyes fejlődésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

    Hosszútávra keresünk projektvezetőt, ügyfélkörünk bővítéséhez, és meglévő üzletkörünk gondozásához. Jövendő kollégánk munkaidejét maga oszthatja be, melyhez versenyképes fizetést kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

A "jelentkezem" gombra kattintás után csatoltan várjuk önéletrajzát