Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A LAPCOM Zrt. Magyarország folyamatosan fejlődő médiavállalata, országos lapok kiadása mellett a KISALFÖLD napilap kiadójaként a térség meghatározó szereplője.

Társaságunk

ÉRTÉKESÍTÉSI PROJEKT MANAGER

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • napilap előfizetés értékesítő csapat szervezése
  • értékesítők felvétele, képzése
  • értékesítők motiválása, munkájuk értékelése
  • értékesítési helyszínek szervezése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs, együttműködő és kapcsolatteremtő képesség,
  • kereskedelmi és értékesítési tapasztalat
  • elemzőkészség, komplex látásmód,
  • alapfokú számítástechnikai ismeret (Word, Excel),
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • önállóság, pontosság, megbízhatóság, kezdeményező készség
  • hostess munkák szervezésében szerzett gyakorlat előny

Amit kínálunk:

  • alapbér+teljesítményarányos juttatás,
  • versenyképes jövedelem
  • erős szakmai támogatás,
  • felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör,
  • biztos nagyvállalati háttér, kiváló munkakörülmények.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezését, fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2017. október 24-ig.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Lapcom Zrt>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési projekt manager
  • Rövid pozíció név: értékesítési
  • Hirdető cég: Lapcom Zrt
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Feladatok: napilap előfizetés értékesítő csapat szervezése értékesítők felvétele, képzése értékesítők motiválása, munkájuk értékelése értékesítési helyszínek szervezése
  • Elvárások: minimum középfokú végzettség, kiváló kommunikációs, együttműködő és kapcsolatteremtő képesség, kereskedelmi és értékesítési tapasztalat elemzőkészség, komplex látásmód, alapfokú számítástechnikai ismeret (Word, Excel), B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű önállóság, pontosság, megbízhatóság, kezdeményező készség hostess munkák szervezésében szerzett gyakorlat előny
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-20
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1