Az MVM OVIT Országos Villamostávvezeték Zrt. – az MVM Zrt. leányvállalata – közel 7 évtizede a villamos energetikai rendszer meghatározó, komplex tevékenységet nyújtó építő, kivitelező, műszaki szolgáltató cége. Főbb feladatunk közé tartozik a nagyfeszültségű távvezeték és alállomás létesítés és karbantartás, atom-, hagyományos és megújuló erőművek karbantartása, létesítése.
Számunkra fontosak a munkavállalóink, ennek köszönhetően 2018 júniusában A Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara a „Megbízható Munkaadó” kitüntetéssel jutalmazta vállalatunkat. Nagy hangsúlyt fektetünk munkavállalóink elégedettségére, a szociális- és jóléti juttatásokra, az egészség megőrzésére, a munkakörülményekre, a képzésekre, valamint a fejlődési és karrierlehetőségekre.

ÉRTÉKESÍTÉSI PROJEKT KOORDINÁTOR – ANGOL NYELVTUDÁSSAL

Feladatai:

  • Beérkező ajánlatkérések, ajánlatadási folyamatok kezelése, ajánlatkészítés
  • Tenderanyagok összeállítása
  • Szerződéskötések előkészítése
  • Megrendelések kezelése, rögzítése a rendszerekbe
  • Megrendelések nyomon követése az elszámolásig
  • Folyamatos kapcsolattartás a kivitelező egységekkel
  • Átvételek koordinálása
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, új ügyfelek felkutatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (lehetőleg kereskedelmi, vállalkozási szakirány)
  • Szakmai tapasztalat nem szükséges
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Beszédben és írásban is aktív angol nyelvtudás (minimum középfok)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló, felelősségteljes, megbízható munkavégzés
  • Komplex gondolkodás
  • Precizitás, pontosság
  • Aktív csapatmunka
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag:
    • Versenyképes alapfizetés + bónusz teljesítményértékelés alapján
    • Cafeteria
    • Egészségügyi szolgáltatások, nyugdíjpénztári és egészségpénztári támogatás
    • Kedvezményes üdülési lehetőségek
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, OVIT sportkörök)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Felsőgöd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük küldje el fényképes pályázati anyagát a „Jelentkezem” gombra kattintva.