Értékesítési munkatárs

Folyamatosan fejlődő és növekvő cégünk 1997 óta gyárt saját fejlesztésű orvostechnikai termékeket és forgalmaz közel 6000 orvostechnikai terméket, magán és állami egészségügyi intézetek részére. A közvetlen értékesítéseken túl jellemzően az egészségügyi beszerzésekhez kapcsolódó közbeszerzésekben veszünk részt. Bővülő csapatunkba keressük új értékesítő kollégánkat!

Fealdatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, ártárgyalások bonyolítása
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása közép és felsővezetőkkel, telefonon és személyesen
  • Új beszerzések, projektek előkészítése
  • Árajánlatok készítése a Kulcs-Soft vagy egyéb online ügyviteli program használatával
  • Látogatási tervek kidolgozása, heti jelentések készítése
  • Felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett legalább 5 éves gyakorlat, látogatói vagy értékesítési tapasztalat
  • Személyes kapcsolati tőke használata
  • Precizitás, alaposság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés, jó megjelenés
  • Sikerorientált, aktív, kezdeményező hozzáállás
  • Kiváló szervezőkészség
  • Stressztűrő képesség
  • Nagyfokú önállóság és egyben team orientáció
  • Legyen kedves, segítőkész a partnerekkel és a kollégákkal való kommunikációban
  • Önállóan tudja használni az internetes keresőket
  • Angol nyelv alap/középfokú ismerete az információs anyagok értelmezéséhez
  • B kategóriás jogosítvány és egyben vezetői gyakorlat

Amit mi nyújtunk:

  • Stabil munkaadói háttér magyar tulajdonú cégnél, akár azonnali kezdéssel
  • Professzionális, családias munkakörnyezet
  • Önálló és felelősségteljes munkakör
  • Határozatlan idejű, 8 órás bejelentés
  • Kombi gépkocsi biztosítása, telefon, laptop használat
  • Kötetlen munkaidő lehetősége
  • Versenyképes jövedelem, az alapbéren felüli teljesítmény jutalék
  • Változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Várjuk jelentkezésedet fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva. A tárgyban kérjük, tüntesd fel nevedet és a pályázott pozíciót!

Kezdés: 2020. március