Értékesítési munkatárs (Szolgáltatás)

    Budapesti székhelyű partnerünk számára keresünk rátermett, értékesítési munkatársat. A munkavégzéshez egyéni vállalkozó státusz szükséges!

Feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak értékesítése, új üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Új ügyfelek felkutatása, illetve kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Tárgyalásokon való részvétel, szerződéskötés

Az ideális pályázó:

  • 1-2 éves szolgáltatásértékesítési tapasztalattal rendelkezik
  • Középszinten beszél angolul
  • Eredményorientált, kiválóan kommunikál, önálló munkára képes, nyitott személyiség
  • Kitartó, nagy munkabírású

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretné megpályázni a fenti pozíciót, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk önéletrajzát.