OPTEN KFT.

Az üzleti szolgáltatások piacán meghatározó cég keresi legalább 2 éves vállalati értékesítési tapasztalattal

rendelkező munkatársát telefonos értékesítői csapatába, XIII. kerületi irodájába.

Csatlakozz hozzánk

Értékesítési munkatárs

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • potenciális ügyfelek felkutatása, direkt értékesítés adott piaci szegmensben
  • ajánlatok szerződések kiküldése, adminisztrálása
  • tárgyalási időpont egyeztetése a területi képviselő kollégáknak
  • meghatározott értékesítési folyamat betartása, és dokumentálása a CRM rendszerben
  • meglévő ügyfélkör aktív gondozása, up-sales, cross sales
  • aktív részvétel az értékesítési kampányok nyomon-követésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • kiemelkedő munkabírás, agilis sikerorientált attitűd
  • kiváló rendszerező és adminisztratív készség
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás, üzleti kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • több mint 20 éves stabil munkáltatói háttér
  • professzionális munkakörnyezet
  • változatos feladatok
  • dinamikus teljesítmény arányos bérezés
  • folyamatos szakmai képzés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Dunavirág utca

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.