UPC Magyarország Kft.

Értékesítési munkatárs Nagykanizsa

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • legalább középfokú kereskedelmi végzettséggel rendelkezik
  • ügyfélszolgálati/értékesítési tapasztalattal bír
  • értékesítési szemléletű
  • kiemelkedően jól kommunikál szóban és írásban egyaránt
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeretekkel bír
  • jó problémafelismerő és megoldó képesség is az ideális pályázó ismérve
  • kitűnően kezeli a stresszt
  • szeret csapatban dolgozni, de képes az önálló munkavégzésre is

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • értékesítési, keresztértékesítési és ügyfélmegtartási tevékenység ellátása
  • a személyes ügyfélszolgálati irodába betérő ügyfelek teljes körű tájékoztatása, adminisztráció ellátása
  • az ügyféllel való egyeztetés során annak felmérése, hogy a portfóliónkból mire lehet még szüksége
  • az ügyfél érdeklődésének felkeltése az aktuális díjcsomagokat, szolgáltatásokat illetően, információ adása a szerződéskötési feltételekről
  • a napi munka során felmerülő, folyamatokra és eljárásokra vonatkozó megoldási, fejlesztési javaslatok adása
  • ügyfélpanaszok kezelése
  • pénztárosi teendők ellátása (napi pénztármozgások kezelése, rögzítése és nyilvántartása; napi zárás, szigorú számadású bizonylatok nyilvántartása, adminisztráció vezetése)

Amit mi nyújtunk

  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel s inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • vonzó, személyre szabható és széleskörű választékot tartalmazó juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket, köztük a UPC szolgáltatásokat is,
  • ingyenes részvétel online angol nyelvtanfolyamainkon
  • olyan modern, színes és tágas irodai környezetben dolgozhatsz, amely díjat nyert az Év irodája pályázaton,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • telekommunikációs termékek, szolgáltatások ismerete
  • angol nyelv közép szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa