Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

ÚJ TERMÉKHEZ ÚJ CSAPATOT ÉPÍTÜNK!

Új élménykereső mobilapplikációnk - a Frappé - piaci terjeszkedéséhez, budapesti bevezetéséhez keresünk

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Új kollégáink teendői:

    az online és mobilmédia-használati szokások gyors megismerése és elsajátítása,

    potenciális partnereink felkutatása a vendéglátási és szolgáltatási szektorokban, különös tekintettel a programhelyszínekre, programokra és élményt kínáló üzleti partnerekre,

    a termékünk megismertetése és a partner marketingstratégiájához illeszkedő egyedi megoldások ajánlása,

    jó partnerkapcsolatok kiépítése és ápolása, teljes körű segítségnyújtás biztosítása a szolgáltatási csomagunk kialakításában, a szerződéskötésben a megjelenő ajánlatok életciklusának végigkísérése

Ha tetszik a feladat, tudd, hogy mi ezt várjuk Tőled:

    Legyél vérbeli saleses alkat, akinek az értékesítés a lételeme! Rendelkezz legalább 1 év értékesítési tapasztalattal, és olyan konkrét értékesítési sikerekkel, amelyekről szívesen mesélsz nekünk.

    Előny, ha van tapasztalatod kifejezetten akciós ajánlatok vagy valamilyen online hirdetési felület értékesítésében.

    A legfontosabb, hogy gőzerővel akard és csak ezt akard csinálni. Ha esetleg folyamatban lévő felsőfokú tanulmányaid mellett sok szabadidővel és pluszenergiával rendelkezel - amit szívesen fordítanál munkára, - akkor is jelentkezz bátran!

    Legyél nagy teherbírású és kitartó, élvezd az önálló munkát és a szabadságot!

    Kiváló kommunikátorként, határozott fellépéssel tudd megközelíteni az embereket!

Ezért cserébe mi ezt nyújtjuk Neked:

    oktatás, betanítás, mentorálás - hogy minél előbb teljes biztonsággal és sikeresen képviselhesd cégünket a partnerek felé

    bejelentett munkaviszony

    versenyképes, teljesítményfüggő bérezés felső korlát nélkül

    sikeres, jó nevű, nyitott, fiatalos csapat, biztos nagyvállalati háttérrel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2017. 03. 03.

Örömmel látjuk fényképes önéletrajzzal a jelentkezésedet a fizetési elképzeléseddel együtt a "jelentkezem" gombra kattintva! Jelentkezési határidő: 2017. február 28-ig

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Lapcom Zrt>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési munkatárs
  • Hirdető cég: Lapcom Zrt
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: az online és mobilmédia-használati szokások gyors megismerése és elsajátítása, potenciális partnereink felkutatása a vendéglátási és szolgáltatási szektorokban, különös tekintettel a programhelyszínekre, programokra és élményt kínáló üzleti partnerekre, a termékünk megismertetése és a partner marketingstratégiájához illeszkedő egyedi megoldások ajánlása, jó partnerkapcsolatok kiépítése és ápolása, teljes körű segítségnyújtás biztosítása a szolgáltatási csomagunk kialakításában, a szerződéskötésben a megjelenő ajánlatok életciklusának végigkísérése
  • Elvárások: Legyél vérbeli saleses alkat, akinek az értékesítés a lételeme! Rendelkezz legalább 1 év értékesítési tapasztalattal, és olyan konkrét értékesítési sikerekkel, amelyekről szívesen mesélsz nekünk. Előny, ha van tapasztalatod kifejezetten akciós ajánlatok vagy valamilyen online hirdetési felület értékesítésében. A legfontosabb, hogy gőzerővel akard és csak ezt akard csinálni. Ha esetleg folyamatban lévő felsőfokú tanulmányaid mellett sok szabadidővel és pluszenergiával rendelkezel - amit szívesen fordítanál munkára, - akkor is jelentkezz bátran! Legyél nagy teherbírású és kitartó, élvezd az önálló munkát és a szabadságot! Kiváló kommunikátorként, határozott fellépéssel tudd megközelíteni az embereket!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17