A Geodis az SNCF tulajdonában álló, a világ 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, logisztikai szolgáltató vállalat. Légi és tengeri szállítási szolgáltatásaink értékesítésére, a budapesti irodánkba

Értékesítési munkatárs

    pozícióba kollégát keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek felkutatása, portfólió bővítése,
  • Meglevő ügyfelek megtartása, új üzleti lehetőségek feltérképezése, üzletkötés
  • Árajánlatok kidolgozása, tendereken való részvétel
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása a potenciális és meglévő partnerekkel
  • Konferenciákon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tengeri vagy légi területen szerzett operatív gyakorlat vagy
  • Overseas szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás,
  • Önállóság, nyitott, dinamikus személyiség
  • Proaktivitás, stratégiai szemlélet, határozott fellépés
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Multikulturális munkakörnyezet
  • Munkavégzéshez céges autó
  • Versenyképes éves bónusz az elért eredmények alapján

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen magyar és angol nyelvű önéletrajzát elküldeni.

További információért kérjük, hívja a következő telefonszámot: (+36) 1 880 9346.