Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Geodis az SNCF tulajdonában álló, a világ 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, logisztikai szolgáltató vállalat. Légi és tengeri vagy közúti szállítási szolgáltatásaink értékesítésére, a budaörsi üzletegységünkbe

Értékesítési munkatárs

    pozícióba kollégát keresünk

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek felkutatása, portfólió bővítése,
  • Meglevő ügyfelek megtartása, új üzleti lehetőségek feltérképezése, üzletkötés
  • Árajánlatok kidolgozása, tendereken való részvétel
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása a potenciális és meglévő partnerekkel
  • Konferenciákon való részvétel
  • Cross-selling

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tengeri, légi vagy közúti területen szerzett operatív gyakorlat vagy
  • Overseas/közúti szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás,
  • Releváns OKJ/BA/MA végzettség,
  • Önállóság, nyitott, dinamikus személyiség
  • Proaktivitás, stratégiai szemlélet, határozott fellépés
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Multikulturális munkakörnyezet
  • Munkavégzéshez céges autó
  • Versenyképes éves bónusz az elért eredmények alapján

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb segítségével küldje el.
További információért kérjük, hívja a következő telefonszámot: (+36) 1 880 9346.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Geodis Calberson Hungaria Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési munkatárs
  • Hirdető cég: Geodis Calberson Hungaria Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budaörs
  • Feladatok: Új ügyfelek felkutatása, portfólió bővítése, Meglevő ügyfelek megtartása, új üzleti lehetőségek feltérképezése, üzletkötés Árajánlatok kidolgozása, tendereken való részvétel Üzleti tárgyalások lebonyolítása a potenciális és meglévő partnerekkel Konferenciákon való részvétel Cross-selling
  • Elvárások: Tengeri, légi vagy közúti területen szerzett operatív gyakorlat vagy Overseas/közúti szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat, Angol tárgyalóképes nyelvtudás, Releváns OKJ/BA/MA végzettség, Önállóság, nyitott, dinamikus személyiség Proaktivitás, stratégiai szemlélet, határozott fellépés „B” kategóriás vezetői engedély
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.16