Szeretnél egy nemzetközi autókölcsönző tagja lenni? Itt a lehetőség, hogy megismerd a multi cégek sokoldalú világát! Nemzetközi autókölcsönző cég - amely a Porsche Csoport tagjaként van jelen -, felvételre keres MUNKATÁRSat az értékesítési osztályra.

ÉRTÉKESÍTÉSRE MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Feladat:

  • asszisztensi feladatok ellátása
  • új ügyfelek felkutatása,
  • telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • az értékesítési osztály támogatása,
  • ajánlatok küldése,
  • kimutatások készítése,
  • a piaci változások és a versenytársak tevékenységének figyelemmel kísérése, információ gyűjtése és továbbítása a vezető felé.

Elvárások:

  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret,
  • értékesítés-orientált gondolkodásmód, önálló munkavégzés
  • barátságos, határozott fellépés
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó adminisztrációs képesség, precizitás,
  • csapatorientáltság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • jogosítvány, vezetői rutin
  • szolgáltatás értékesítés területén szerzett tapasztalat előny

Szükséges nyelvtudás:

  • angol kommunikációs szint

Amit kínálunk:

  • meglévő ügyfélkör,
  • változatos munkakör,
  • fiatal, dinamikus környezet,
  • jó munkahelyi légkör,
  • stabil nemzetközi háttér,
  • lehetőség az egyéni kreativitás kamatoztatására,
  • lehetőség a szakmai fejlődésre, hosszú távú perspektívák.

    Munkavégzés helye Budapest, XXIII. kerület, mely könnyen megközelíthető, mind gépjárművel, mind tömegközlekedéssel. AZONNALI kezdés lehetősége!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

XXIII. kerület, Budapest,, XXIII. kerület

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül várjuk a bruttó FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével.