Nemzetközi emeléstechnikai cég dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalata keres lelkes, munkájára igényes munkatársat a következő munkakörbe:

értékesítési munkatárs

(irodai értékesítő Győr)

MUNKAKÖR LEÍRÁSA, FELADATOK:

  • Értékesítés ipari végfelhasználók és viszonteladók részére
  • Területi értékesítő munkatársak tevékenységének támogatása
  • Új vevők felkutatása, a vevőkör bővítése bel- és külföldön egyaránt
  • Az ügyfelek igényfelmérése
  • Árajánlatok kidolgozása, műszaki tartalom egyeztetése, ill. az ajánlatok nyomon követése
  • Megrendelések feldolgozása
  • Együttműködés a társosztályokkal és a német anyacéggel
  • Műszaki tanácsadás meglévő és potenciális ügyfelek részére
  • Értékesítési tervek, beszámolók, jelentések, prezentációk készítése magyar, német és angol nyelven

A MUNKAVÁLLALÓVAL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSOK:

  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás a jelentkezés elsődleges feltétele!
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs kézség
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági, logiszikai területen
  • Vállalatirányítási rendszer (Navision) használatában való jártasság
  • Szakmai tapasztalat emeléstechnikai területen

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Juttatások: versenyképes fizetés, telefon, cafeteria, folyamatos, átfogó szakmai tréningek, fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Győr, Ipari park

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Győr