Confen Com Hungary Kft.

www.bussare.eu

Munkatársat keresünk

Értékesítési munkatárs

pozícióba.

    CONFEN COM HUNGARY KFT.

    Külföldi tulajdonban lévő beltéri design kilincseket forgalmazó törökbálinti székhelyű nagykereskedelemünk, értékesítő munkatársat keres

    Design Kilincsek

    (Magyarország)

Ezek a feladatok várnak rád nálunk:

    Meglévő ügyfélkör részére történő értékesítés, kapcsolattartás, új vevők felkutatása, üzletpolitika/koncepció kidolgozása és végrehajtása az értékesítés területen.

    Piaci elemzés, marketing anyagokon keresztül folytatott tájékoztatás az ügyfelek részére a temékekről, az aktuális ajánlatokról.

    Ügyféligények felmérése, információk gyűjtése, árajánlatok készítése, és azok visszamérése, szerződéskötés teljes körű lebonyolítása, adminisztrációja.

    Biztosítani a folyamatok betartásán keresztül a cég aktivitásait és azok eredményességét.

    Vevő specifikus eladásösztönző tervek kidolgozása, megvalósítása.

    Amire szükséged lesz az eredményes munkához:

    Cégünk csapatában a sikerek elérése érdekében, a márka szeretete, a szakmai igényesség, terhelhetőség, precizitás, kapcsolatteremtő képesség, kollégák iránti tisztelet, csapatjátékosság, közös cél elérése és a határidők betartása kiemelkedő szerepet kap, tőled is ezt kérjük.

Téged keresünk, ha:

    Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel)

    Lojalitás, marketing orientált, pozitív gondolkodásmód jellemez

    1- 2 év termék értékesítésben szerzett tapasztalattal rendelkezel

    B típusú jogosítványod van és vezetsz is

Előnyt jelent:

    MiniCRM rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    Versenyképes bérezés

    Szakmai fejlődési lehetőség
    Segítőkész csapat támogatása, betanítás
    Munkádhoz céges okostelefont , laptopot és autót biztosítunk

    Kérjünk, magyar nyelvű fényképes pályázatod bérigényeddel együtt elküldeni számunkra.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2045 Törökbálint, Dulácska utca 2.

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon