AWA 2000 Kft.

Csatlakozz hozzánk

Értékesítési munkatárs

pozícióba!

Vállalkozásunkat 1999-ben alapítottuk AWA 2000 KFT néven. Az egyre szélesedő termékkínálat miatt, illetve látva megrendelőink igényeit 2020- ban megnyitottunk  Dunakeszi Pallag utca 51 szám alatt egy 5000 m2-es térkőmintakertet, ahol a weboldalunkon található burkolatok 90 %-ban beépítve, igényes környezetben megtekinthetők, ezzel ötleteket kínálva látogatóink részére. Családi vállalkozásként működünk és ebbe a csapatba szeretnénk egy új kollégát. Célunk, hogy az ügyfelek mindig elégedetten távozzanak.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kimenő, bejövő levelek, emailek és hívások kezelése
  • Kapcsolattartás partnerekkel, jövőbeli ügyfelekkel.
  • Árajánlat készítés, ügyfelek tájékoztatása, általános irodai munkák, rendelések feldolgozása
  • Termékek értékesítése
  • Számlázó program használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szereted a pörgést, ha szervezhetsz, koordinálhatsz, s közben tudsz kollégáiddal együttműködni, pontosan dolgozni
  • Fontos számodra a precizitás, tudsz magad körül rendszert kialakítani, melyben dolgozni is tudsz: számlák, szerződések rendszerezése, mapparendszer kialakítása,
  • Tudod határozottan képviselni a céget.
  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szinten használod az irodai szoftvereket: Excel, Word

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudással rendelkezel
  • Kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás, bejelentett jövedelem
  • Változatos és kreatív munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Barátságos-családias-támogató munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag utca 51.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérlek csatold fényképes önéletrajzod.