Weir Minerals Hungary Kft.

Munkatársat keresünk

Értékesítési mérnök

pozícióba.

A Weir Group vezető szerepet tölt be a zagyszivattyúzás területén valamint bányászati berendezések gyártásában, értékesítésében és ezek szervizelésében.

Az állás egyedülálló lehetőséget kínál arra, hogy egy sikeres, dinamikus és célorientált, nemzetközi csapat kulcsfontosságú tagjává váljon.

Főbb feladatok, munkák:

Az értékesítési mérnök feladata a Weir Group termékeinek értékesítése, vevők látogatása, műszaki és kereskedelmi ajánlatok készítése, követése. Tevékenységéről a helyi vezetőt tájékoztatja.

Az álláshoz tartozó elvárások:

A sikeres pályázó
• rendelkezik tapasztalattal műszaki értékesítés területén
• műszaki területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezik
• kommunikációs készsége kiváló
• jó angol nyelvtudással és számítógép felhasználói ismerettel rendelkezik
• ambiciózus
• készen áll arra, hogy egy nemzetközi értékesítési csapatban dolgozzon.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szivattyúzási és bányászati berendezések értékesítésének tapasztalata

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
  • cégautó

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Étkezési jegy, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Magyar és angol nyelvű önéletrajz megküldése.